Računarski fakultet ispratio još jednu generaciju diplomaca

28.11.2019

Računarski fakultet u Beogradu ispratio je još jednu generaciju diplomaca. Na svečanoj dodeli diploma koja je upriličena 29. novembra 2019. godine Računarki fakultet poželeo je svojim diplomcima uspešne karijere, ali i da se njihova veza sa Računarskim fakultetom nikada ne prekine. Prisutne je pozdravio prodekan Računarskog fakulteta Dušan Vujošević: "Želim svima da čestitam. Znam koliko truda stoji iza vas, da put nije bio lak i zato svaka čast. Želim vam da u daljoj karijeri nađete poslove koji vam odgovaraju. voleo bih da ostanemo u kontaktu. Pratite naš sajt, dolazite na fakultet da nastavimo da razmenjujemo znanja i iskustva. Uvek ste dobro došli."

Sa diplomama osnovnih akademskih studija izašli su: Branko Petijević, Nikola Jovanović, Vuk Božović, Milutin Cerović, Radoica Draškić, Dubravka Vilotić, Anđela Vujović, Strahinja Rodić, Nikola Jovanović, Nataša Vuksanović, Vojin Pupavac, Ivana Mijatović, Petar Erić, Ivana Stanković, Filip Antić, Marija Čolić, Pavle Marković.

Sa diplomama strukovnih studija izašli su: Ivan Hromiš, Dragana Grujičić, Radovan Blagojević, Borko Arsić, Milica Ljubisavljević, Nenad Aleksić, Ana Cihaber, Dušan Novaković, Atina Evanđelina Veinović, Ivana Milinković, Miljan Bobar, Marko Lalović, Uroš Novaković, Nemanja Božović, Filip Pančić, Nemanja Kovačević, Dušan Šijačić, Lazar Ilić, Nikola Ilić, Miloš Milutinović, Filip Rajović.

Slike sa dodele diploma pogledajte u galeriji.