Одржано предавање Google програмера Филипа Станисављевића, бившег студента РАФ-а

01.11.2018

У петак, 2. новембра, на Рачунарском факултету одржано је још једно предавање бившег студената РАФ-а, а данас запосленог у компанији Google, Филипа Станисављевића. Предавању на тему "Writing code at Google" присуствовао је велики број студената. Присутни су из прве руке имали прилике да чују више о алатима и методама развоја софтвера које ова компанија примењује у свакодневном пословању. Осим о стручној тематици студенти су више сазнали о искуствима запослених и самом процесу селекције при запошљавању у престижној интернационалној компанији. У склопу предавања студенткиња РАФ-а Невена Дрешевић поделила је своје искуство са недавно завршене Google летње праксе.

Атмосферу са овог догађаја погледајте у галерији.